Hakkımızda

   

   1994 yılında şahıs firması olarak kurulan olan firmamız, 2005 yılında daha etkin ve verimli hizmet verebilmek için şirketleşerek yoluna devam etmektedir. Firmamız Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Teknolojileri konusunda hizmet vermektedir. Projelendirme, tesis, montaj ve bakım konularında komple ve anahtar teslimi hizmet veren bir kuruluş olan firmamız, gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek ciddi ve uzman kadrosuyla, modern bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

   Yüksek teknolojiyi kullanarak, müşterimizin beklenti ve hayallerininin üzerinde kaliteli ürün ve hizmetler sunarak “Güvenilir Şirket”, “Memnun Müşteri” ilkesi en temel anlayışımızdır.

   Bünyesindeki insan kaynağı, teknik donanımı ve altyapısıyla, ileri seviyedeki teknolojiyi, proje aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar her safhasında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi, yüce bir değer ve mesleki bir onur olarak benimsemekteyiz.

   Tek işi güvenlik olan firmamız, güvenliğin olmazsa olmazı 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

   Basit bir elektronik sistemden en karmaşık projelere kadar etkin çözümler sunan firmamızın teknik yeterliliği yıllardır hizmet verdiği müşteri portföyünden ve bölgesinde lider durumda olmasından bellidir.